49948386_359702948186987_7238861657340903424_n

Misja Klubu

Jeździecki Klub Sportowy Olsza powstał  1 kwietnia 2017 roku.  Klub powstał z potrzeby serca i spełnienia naszych życiowych marzeń. Naturalną drogą było stworzenie własnego miejsca, w którym możemy realizować wspólne pasje i cele.  Połączyliśmy nasze doświadczenia i wiedzę. Daliśmy z siebie to co najlepsze i tak powstała Olsza. Nasze miejsce marzeń.

Swoją działalność opieramy na idei wychowania przez sport. Szkolenie jeździeckie w klubie prowadzone jest w oparciu o system szkolenia PZJ. Naszym podstawowym celem jest bezpieczeństwo, uwrażliwianie jeźdźców na dobro konia oraz tworzenie z nim trwałych relacji. Dbamy aby szkolenie odbywało się w poczuciu wspólnoty wśród naszych uczniów, rodziców oraz trenerów. Mamy świadomość, że sport dla młodych ludzi może być głównym czynnikiem kształtującym ich charakter, dlatego ważne jest dla nas kształtowanie właściwych zachowań zgodnych etyką jeździecką i duchem sportowego współzawodnictwa.

Chcemy, aby zakup konia był przyjemnością, bez ryzyka i rozczarowań. Dlatego naszym klientom prezentujemy konie, które odpowiadają im potrzebom i oczekiwaniom. Są bezpieczne, ze znanym pochodzeniem i przeszłością. Osobom bez doświadczenia jeździeckiego doradzimy wg naszej najlepszej wiedzy jaki koń jest odpowiedni.

Cele naszego Klubu

  • stworzenie bezpiecznych warunków do rozwoju jeździeckiego;
  • wyszkolenie kompetentnych i odpowiedzialnych jeźdźców, posiadających szeroką wiedzę i umiejętności na temat treningu konia zgodnie z jego naturalnymi możliwościami i predyspozycjami;
  •  umożliwienie zdobywania odznak jeździeckich i klas sportowych  naszym zawodnikom;
  • kształtowanie właściwej postawy sportowej w oparciu o jej podstawowe zasady: solidność, szacunek, odpowiedzialność, uczciwość, dbałość o innych;
  • umożliwienie spędzania wolnego czasu, zabawy, poszerzania swoich horyzontów na terenie klubu.
a2

SŁOWAMI NASZYCH KLIENTÓW

NASZ ZESPÓŁ

Jeździj z najlepszymi!

 

W naszej pracy kierujemy się mądrymi słowami Antoine De Pluvinel:

“Nigdy nie  możesz polegać na koniu, szkolonym przez strach.
Zawsze znajdzie się coś, czego będzie się bał bardziej od Ciebie.
Ale kiedy Ci zaufa, będzie pytał Ciebie, co robić gdy się czegoś boi.”

Team